Ubuntu Format Atma Videolu Anlatım

Ubuntu format atma bilgisayarımızı virüslerden, kalan program artıklarından, yavaşlama problemlerinden, sistemle alakalı oluşabilecek hatalardan kurtaracak bizi bilgisayarınızın daha hızlanması sağlayan, sistemsel sorunları ortadan kaldıran bir işlemdir.

Ubuntu indirmek için TIKLAYINIZ

Ubuntu Format Atma Videolu Anlatım izledikten sonra Resimli Anlatımı da okumak istiyorsanız TIKLAYINIZ

Bizde ubuntu format atma işlemini video haline getirip görüntülü olarak size aktardık. Göreceksiniz ki format atmak gerçekten çok basit bir işlem olmakla birlikte sizi ödediğiniz servis ücretlerinden de kurtaracak.

Videoda ilk yapılan şey BIOS’a girmektir. BIOS giriş sebebi Ubuntu kurulum cd‘sini açılışta başlatmaktır. O yüzden videoda da göreceksiniz ki CD okuyucu 1. sıraya getirilmektedir.

BIOS’a girerken Del , F2, F10 tuşları kullanılır. Farklı bir tuşsa eğer dikkat edin bilgisayarınız açıldığında logo geçerken BOOT ile alakalı hangi tuşa basmanız gerektiği ekranda gözükür. Boot kısmında ise sıralama vardır. Sıralamayı yukarı aşağı değiştirmek için genelde + ve – tuşları, f5 ve f6, U ve I tuşları kullanılabilir. BIOS arayüzünde en alt kısımda geçişler için hangi tuşların kullanılacağı yazar. Gerisi oldukça basit…

Ubuntu Format Atma Videolu Anlatım

Ubuntu Kurulum Videosu

Ubuntu Nasıl Kurulur Videolu Anlatım

Ubuntu Format Atma Video İzle

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir