Acer Iconia B1-733 Format Atma Sıfırlama Reset

Acer Iconia B1-733 Format Atma tabletinize virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahili hafızadaki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Acer Iconia B1-733 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Acer Iconia B1-733 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

  • Uygulamalar menüsünden Ayarlar ve ardından Yedekle ve sıfırla seçimlerini yapın.
  • Fabrika verilerine sıfırla ve Tableti Sıfırla seçimlerini yapın.
  • Her Şeyi Sil seçimini yapın. Verileriniz silinir.
  • Acer Iconia B1-733 Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Tabletiniz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.
  • Tablet bilgisayarınız yeniden başlatılır ve Hoş geldiniz ekranı görüntülenir. Tabletinizi kurmak için ekranda açıklanan adımları takip edin.

Acer Iconia B1-733 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Acer Iconia B1-733 cihazınızı açamıyor veya tablet ayarlarına erişemiyorsanız, Acer Iconia B1-733 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak tabletinizi fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Tablet bilgisayarınızı kapatın.
  • Sesi Yükselt tuşuna basılı tutulurken, Açma(Power) düğmesini 3 saniye boyunca basılı tutun ve ardından bırakın. Sesi Yükselt tuşuna basılı tutmaya devam edin.
  • Android sistemi kurtarma ekranından Sesi Azalt tuşu ile wipe data/factory reset (verileri temizle/fabrika ayarlarına sıfırla) seçin ve Açma(Power) tuşu ile onaylayın.
  • Acer Iconia B1-733 Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Tabletiniz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.
  • Tablet bilgisayarınız yeniden başlatılır ve Hoş geldiniz ekranı görüntülenir. Tabletinizi kurmak için ekranda açıklanan adımları takip edin.

Acer Iconia B1-733 Format Atma Video

Acer Iconia B1-733 Format Atma
Acer Iconia B1-733 Format Nasıl Atılır
Acer Iconia B1-733 Fabrika Ayarları
Acer Iconia B1-733 Sıfırlama
Acer Iconia B1-733 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: