LG P710 Optimus L7 2 Format Atma Sıfırlama Reset

LG P710 Optimus L7 2 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

LG telefonlarda yedekleme işlemini öğrenmek için TIKLAYINIZ

LG Optimus L7 2 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda LG P710 Optimus L7 2 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Ayarlar → Gizlilik  → Fabrika verilerine sıfırla

LG Optimus L7 2 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

LG Optimus L7 2 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, LG Optimus L7 2 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuzu kapatınız. Pili çıkartıp takın.
  • Kapalı konumda iken Sesi Azalt + Kısayol Tuşu (Ses tuşlarının üstündeki tuş) + Açma (Power) tuşlarına basınız.
  • LG logosu çıkıp, yanıp söndükten sonra Açma (Power) tuşunu bırakıp diğer tuşlara basmaya devam edin.
  • Tekrar LG logosu çıkacaktır. Logoyu geçtik sonra Android robotu gözükecektir. Tuşları bırakın.
  • LG P710 Optimus L7 2 Format Atma işleminiz başlamıştır. İşlem tamamlandığında telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

LG P710 Optimus L7 2 Format Atma Video

LG P710 Optimus L7 2 Format Atma
LG P710 Optimus L7 2 Format Nasıl Atılır
LG P710 Optimus L7 2 Fabrika Ayarları
LG P710 Optimus L7 2 Sıfırlama
LG P710 Optimus L7 2 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

LG K20 Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

4 yorum

  1. lg p710 telefon durduk yere lg logusunda dongusel moda gırdı ve hep resetglıyor .. hard resette denedım ama tam androıd robotuna kadr gelıyorum sonra yıne lg logosu ıle restelee yapıo acılıp kapanıyor bır turlu hard reset atamıyorum… nedne olmuyor ve ne yapmam gerek sorun nedırr ACIL YARDIM LUTFENN.. servıslık mı oldu tel yoksa bısıler yapabılırmıyız.. ACILLL

  2. Teşekkürler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: