Lenovo A328 Format Atma Sıfırlama Reset

Lenovo A328 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Lenovo A328 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Lenovo A328 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla → Herşeyi sil

Lenovo A328 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Lenovo A328 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Lenovo A328 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuzu kapatınız.
  • Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun.
  • Android System Recovery başlığı altında seçenekler çıkacaktır.
  • Sesi Azalt tuşu yön tuşu olarak kullanırken Sesi Yükselt tuşunu onaylamak için kullanacağız. Sesi Yükselt tuşunu yönlendirmede kullanmayınız.
  • Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Sesi Yükselt tuşuna basınız.

Lenovo A328 Format Atma

  • Yes’i seçip Sesi Yükselt tuşuna basınız.
  • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Sesi Yükselt tuşuna basınız.
  • Lenovo A328 Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Lenovo A328 Format Atma Video

Lenovo A328 Format Atma
Lenovo A328 Format Nasıl Atılır
Lenovo A328 Fabrika Ayarları
Lenovo A328 Sıfırlama
Lenovo A328 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Lenovo S5 Pro GT Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

3 yorum

  1. telefon güncelleme yaparken kapandı , şimdi açılıyor ekranda “android yeni sürüme geçiriliyor” yazıyor ve 3 gün geçti hala aynı , düğmelerden format atmayı denedim ama olmuyor ; yine aynı sayfa çıkıyor telefonumu kullanamıyorum lütfen yardım….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: