General Mobile Discovery Elite Format Atma Sıfırlama Reset

General Mobile Discovery Elite format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

General Mobile Discovery Elite Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda General Mobile Discovery Elite Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve Sıfırla → Fabrika verilerine sıfırla → Telefonu sıfırla

General Mobile Discovery Elite Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

General Mobile Discovery Elite cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, General Mobile Discovery Elite üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuzu kapatınız.
  • Kapalı konumda iken Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Telefon açılıp General Mobile logosunu gördükten sonra Açma (Power) tuşundan parmağınızı çekin, Sesi Yükselt tuşuna seçenekler gelene kadar basmaya devam edin. (Yaklaşık 10-15 sn sürer)
  • Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

General Mobile Discovery Elite Format Atma

  • Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • General Mobile Discovery Elite Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

General Mobile Discovery Elite Format Atma Video

General Mobile Discovery Elite Format Atma
General Mobile Discovery Elite Format Nasıl Atılır
General Mobile Discovery Elite Fabrika Ayarları
General Mobile Discovery Elite Sıfırlama
General Mobile Discovery Elite Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

General Mobile GM 9 Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

2 yorum

  1. General mobile elite surekli kendiliginden acilip kapaniyor sarji tukeyiyor ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz sevinirim

    • Dostum, ben 3 yıldır GM Elite kullanıcısıydım. Şimdi farklı bir telefona geçiş yaptım, Elite’i annem kullanıyor. GM Elite telefonunun garanti süresinin bitmesine yakın Li-Ion pilinin işlevselliğini yitirmeye başlamasıyla telefon kendi kendine açılıp kapanmaya başlar ve ekranında noktalar halinde çizikler meydana gelir. En sağlam yolu telefonu servise yollaman. 2 sene dolunca aynıları oldu bende, servise yolladım düzeldi. Şimdi 1 sene olacak yine yavaştan aynı şeyler olmaya başladı. Bu kez yollamam belki, farklı bir telefon alarak Elite’i ıskartaya çıkartabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: