Acer Iconia Tab Tablet Güncelleme İşlemi

Acer Iconia Tab tablet güncelleme işlemi nasıl gerçekleşir ?

Android İşletim Sisteminin güncel tutulması, Iconia Tab ürününüz için en son iyileştirmeleri ve çözümleri edinmenizi sağlar. Varsayılan olarak tablet, mevcut güncellemeleri otomatik olarak denetler ve yükler. Bu yazı, güncellemelerin nasıl yapılacağını açıklamaktadır.

Acer Iconia Tab Tablet Güncelleme:

  1. Bir açılır pencere görünüp yeni bir donanım yazılımı olduğunu belirtirse, Firmware upgrade’e (Donanım yazılımı yükseltme) dokunun.
  2. Şimdi İndir’e dokunun ve mevcut veri bağlantısını kullanarak indirmeyi başlatmak için Tamam’a dokunun.
  3. İndirme işlemi gösterilecektir. İndime işleme tamamlandığında, otomatik yüklemeyi başlatmak için Şimdi Yükle’ye dokunun.
  4. Tablet, güncellemeyi tamamlamak için yeniden başlayacak ve bir pencere işlemin başarılı olup olmadığını bildirecektir. Pencereyi kapatmak Tamam’a dokunun.

Acer Iconia Tab Tablet Güncelleme Sorgulama:

  1. Ekranın sağ üst köşesinde Apps’e (Uygulamalar’a) dokunun.
  2. Soldaki ikinci ekrana kayın ve Ayarlar simgesine dokunun.
  3. Ekranın sol altında, Tablet hakkında seçeneğini tıklatın.
  4. Sistem güncelleme’ye ve ardından Şimdi denetle’ye dokunun.
  5. Sistem mevcut güncellemeleri denetleyecektir. Bir güncelleme varsa, yükleme işlemi yukarıdaki adımların aynısını izleyecektir.

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: