Turkcell Maxi IQ Format Atma Sıfırlama Reset

Turkcell Maxi IQ format atma tabletinize virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil hafızadaki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Turkcell Maxi IQ Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Turkcell Maxi IQ Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika verilerine sıfırla → Tableti Sıfırla

Turkcell Maxi IQ Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Turkcell Maxi IQ cihazınızı açamıyor veya tablet ayarlarına erişemiyorsanız, Turkcell Maxi IQ üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak tabletinizi fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Tabletinizi kapatınız.
  • Tabletinizi Açma (Power) tuşuna basarak açın.
  • Tablet titreyip açıldıktan sonra Turkcell logosu çıktığında tuşu bırakın ve Sesi Açma tuşu ile Açma (Power) tuşuna 2 sn basılı tutup bırakın.
  • Kurtarma seçenekleri ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Turkcell Maxi IQ Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Tabletiniz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Turkcell Maxi IQ Format Atma Video

Turkcell Maxi IQ Format Atma
Turkcell Maxi IQ Format Nasıl Atılır
Turkcell Maxi IQ Fabrika Ayarları
Turkcell Maxi IQ Sıfırlama
Turkcell Maxi IQ7 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: