Hi-Level HLV-T1002W Format Atma Sıfırlama Reset

Hi-Level HLV-T1002W Format Atma tabletinize virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil tablet belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 70’in üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Hi-Level HLV-T1002W Yazılım Rom Yükleyerek fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Hi-Level HLV-T1002W cihazınızı açamıyor veya tablet ayarlarına erişemiyorsanız, Hi-Level HLV-T1002W üzerindeki yeni yazılım yükleyerek tabletinizi fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

İşleme başlamadan önce gerekli belirtilen dosyaları indirin ve hepsini zipten klasöre çıkartın.

Live Suite İNDİR

Release Driver Assistant İNDİR

Hi-Level HLV-T1002W Rom Dosyası İNDİR

  • Tabletinizi kapatınız.
  • Sesi Azalt veya Sesi Yükselt tuşlarına basılı tutarken tabletinizin USB Kablosunu bilgisayarınıza takınız ve ve güç tuşuna 10 kez seri olarak basınız.
Eğer bilgisayarınız tabletinizi bilinmeyen aygıt olarak tanımlarsa Release Driver Asistant uygulamasını çalıştırın ve tabletinizin bilgisayarınız tarafından tanınmasını sağlayın.

Hi-Level HLV-T1002W Format Atma

  • Yazılım programı “Livesuit’i” çalıştırınız. “SelectImg” butonundan indirdiğniiz rom yazılım dosyasını seçiniz. “Ses Kısma” veya “Ses Açma” tuşuna basılı tutarak USB kablosunu takıp güç tuşuna 10 kez seri olarak basınız. Sonrasında livesuit programında kendiğinden format penceresi açılacaktır.

Hi-Level HLV-T1002W Format Atma

  • “Evet” butonunu tıklayarak açılacak yeni pencerede de “Evet” butonuna tıklayınız. Yazılım yüklemesi kendiliğinden başlayacaktır.

Hi-Level HLV-T1002W Format Atma

  • Upgrade butonuna tıklayın ve tabletiniz yazılım yüklemesi başlamıştır.
  • Hi-Level HLV-T1002W Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Tabletiniz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Hi-Level HLV-T1002W Rom Atma

Hi-Level HLV-T1002W Format Atma
Hi-Level HLV-T1002W Format Nasıl Atılır
Hi-Level HLV-T1002W Fabrika Ayarları
Hi-Level HLV-T1002W Sıfırlama
Hi-Level HLV-T1002W Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Hi-Level HLV-T905W Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil tablet belleğindeki …

4 yorum

  1. İmg dosyası sorunlu. Sorunsuz img dosyası bulma şansımız var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: