Google Playden Uygulama Nasıl İndirilir ?

Google Playden uygulama indirmek oldukça basittir.

Google Play android işletim sistemine sahip telefonların uygulama mağazasıdır. Telefonunuzun içerisinde Google Play yüklü olarak gelir. Android tabanlı tüm uygulamalar Google Play Store da toplanır. Google Play’den uygulama indirmek için: gmail ile Google Play de oturum açmalıyız. Gmail adresimiz yoksa yeni hesaptan gmail adresi oluşturarak da mağazaya giriş yapabiliriz.

Google Playden Uygulama

Google Playden uygulama indirmek için sağ üstteki arama bölümünden istediğiniz uygulamayı aratıp indirebilir yada ücretli veya ücretsiz popüler olan, yeni çıkan uygulamaları listelerden takip edebilir ve indirebilirsiniz.

Seçtiğiniz uygulamayı tıklayın. Açılan pencereden Yükleyi tıklayın. Yüklenmesini bekleyin. Uygulama yüklendikten sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Nokia 3

Nokia Telefonlarda Gmail Senkronizasyon Sorunu

Bunun sebebi android 5.1 sürümünden itibaren cihazlara Google tarafından uygulanan çalınmaya vb. problemler için alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: