Google Nexus Telefonlarda Güncelleme İşlemi

Google Nexus Telefonlarda Güncelleme Adımları

Bir yazılım güncellemesi hazır olduğunda cihazınızda bir bildirim alırsınız. Bildirim aldığınızda, bildirimi açmak üzere herhangi bir ekranın üstünden hızlıca aşağı kaydırın ve güncellemeyi başlatmak için İndir‘e dokunun.

Bir bildirim almadıysanız ve cihazınız için bir güncelleme olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız:

  1. Ayarlar‘ı açın.
  2. “Sistem” bölümünün altında, Telefon hakkında veya Tablet hakkında > Sistem güncellemeleri‘ne dokunun.
  3. Hazır bir güncellemeniz olup olmadığını görmek için Güncellemeleri kontrol et‘e dokunun. Veya hazır bir güncelleme zaten varsa İndir‘e dokunun.

Not: KitKat’tan Lollipop’a güncelliyorsanız sistem güncellemesinin 20 dakika kadar sürmesi normaldir. Sistem güncellemeleri sırasında cihazınızı şarj etmenizi ve bir kablosuz ağa bağlamanızı öneririz.

Google Nexus Telefonlarda Güncelleme Problemi “Yetersiz Depolama Alanı

Cihazınızda depolama alanının yetersiz olduğunu belirten bir ileti görüyorsanız, en son Android sürümüne güncelleme yapmak üzere cihazda yer açmanız gerekir. Depolama alanında yer açmak üzere cihazınızdaki uygulamalar için önbelleğe alınmış verileri silebilirsiniz. Bu işlem, cihazınızda depoladığınız kişisel verileri silmez.

Uygulamalarınızın önbelleğe alınmış verilerini silmek için şu adımları izleyin:

  1. Cihazınızın Ayarlar menüsünü açın.
  2. “Cihaz” altında, Depolama > Önbelleğe alınan veriler‘e dokunun.
  3. Önbelleğe alınmış verileri silmek isteyip istemediğiniz sorulduğunda Tamam‘a dokunun.

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Nokia 3

Nokia Telefonlarda Gmail Senkronizasyon Sorunu

Bunun sebebi android 5.1 sürümünden itibaren cihazlara Google tarafından uygulanan çalınmaya vb. problemler için alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: