Xiaomi Redmi Note Format Atma Sıfırlama Reset

Xiaomi Redmi Note format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Xiaomi Redmi Note Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Xiaomi Redmi Note Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla → Herşeyi sil

Xiaomi Redmi Note Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Xiaomi Redmi Note cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Xiaomi Redmi Note üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • Sesi Azalt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun.
 • Logo gözüktüğünde Açma (Power) tuşunu bırakın. Sesi Azalt tuşuna basmaya devam edin.
 • Ekrana Select Boot Mode seçeneği altında Sesi Azalt tuşu yardımıyla Recovery’i seçin, Sesi Yükselt tuşu ile onaylayın.
 • Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Xiaomi Redmi Note Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Xiaomi Redmi Note Format Atma Video

Xiaomi Redmi Note Format Atma
Xiaomi Redmi Note Format Nasıl Atılır
Xiaomi Redmi Note Fabrika Ayarları
Xiaomi Redmi Note Sıfırlama
Xiaomi Redmi Note Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Xiaomi Mi A1

Xiaomi Redmi Go Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

4 yorum

 1. ekran kilidimi değiştirdim ve telefonumu kapattım, açtığımda kaç kere denesemde açamadım şifreyi. Bİr arkadaşım telefonu yeniden başlattı ve şifreyi denemeye başladı, çince bir şeyler yazıyordu anlamayıp hepsini açma düğmesine bastı. Şimdide kaç kere denersem deneyim format dahi atamıyorum

 2. Merhabalar
  Ben yeni redmi note 4 aldim yurtdisindan telefonu ilk actigimda parolayı giriş yapmamı istedi bir kaç defa giriş yaptım sim pin no istiyor diye düşünerek. Fakat olmadı yukarda anlatılan gibi format atmak istedim fakat fastboot diye bir yazı ve resim ekrana geliyor
  Nasıl bu telefona format atabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: