Vestel Venüs V3 Format Atma Sıfırlama Reset

Vestel Venüs V3 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Vestel Venüs V3 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Vestel Venüs V3 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Kişisel bölümünden Yedekle ve sıfırla → Fabrika verilerine sıfırla → Telefonu sıfırla → Herşeyi Sil

Vestel Venüs V3 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Vestel Venüs V3 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Vestel Venüs V3 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • Kapalı konumda iken Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Android System Recovey ekranı gelene kadar tuşlara basmaya devam edin.
 • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

Vestel Venüs V3 Format Atma

 • Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Vestel Venüs V3 Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Vestel Venüs V3 Format Atma Video

Vestel Venüs V3 Format Atma
Vestel Venüs V3 Format Nasıl Atılır
Vestel Venüs V3 Fabrika Ayarları
Vestel Venüs V3 Sıfırlama
Vestel Venüs V3 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Vestel Venüs Go Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

10 yorum

 1. merhaba benim telefonumun markası venüs, şifremi unuttum hemen format attım, ama eposta istiyor, kim kurdu isim soyisim istiyor, bunların hepsini unuttum, telefoncuya verdim 1 kere yaptılar 60 tl ye şimdi tekrardan para verip yaptırmak istemiyorum, yardımcı olabilirmisiniz. şimdiden teşekkür ederim.

 2. Mükemmel bir anlatım oldu teşekkürler
  Çok yardımcı oldunuz

 3. Ben telimi sıfırladim sonra. Teli açtığımda Hiç bir arama yapamıyorum ve uygulamalar e postayı kurmadan açılmıyor. E postayı yazdığım zaman da cihazda bilinmeyen bir nedenden dolayı sorun var 24 saat sonra tekrar deneyin yazıyor . Yardımcı olursanız sevinirim…

 4. Nazım şimşek

  Vestel venüs 5580 donmalardan dolayı resetleme yaptık bir daha telefonu açamadık garantisi olduğu için servise verdik bize söylenen resetleme fabrika ayarlarına gitmeden önce önce gmail hesabını silmek gerekiyormuş. Dikkat edilmesi geren bu yoksa yazılım atmak zorunda kalırsınız garanti yoksa 50 tl bayılırsınız

 5. Hard reset olmuyor türkcell in verdiği V3 5020 modeline. bu konuda bilgisi olan var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: