Vestel Venüs 5.0 X Format Atma Sıfırlama Reset

Vestel Venüs 5.0 X format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Vestel Venüs 5.0 X Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Vestel Venüs 5.0 X Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika verilerine sıfırla → Telefonu sıfırla

Vestel Venüs 5.0 X Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Vestel Venüs 5.0 X cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Vestel Venüs 5.0 X üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • Kapalı konumda iken Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Telefon açıldıktan sonra Açma (Power) tuşunu bırakıp, Sesi Yükselt tuşuna basmaya devam edin.
 • Android System Recovey ekranı geldiğinde tuşu bırakın.
 • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

Vestel Venüs 5.0 X Format Atma

 • Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Vestel Venüs 5.0 X Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Vestel Venüs 5.0 X Format Atma Video

Vestel Venüs 5.0 X Format Atma
Vestel Venüs 5.0 X Format Nasıl Atılır
Vestel Venüs 5.0 X Fabrika Ayarları
Vestel Venüs 5.0 X Sıfırlama
Vestel Venüs 5.0 X Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Vestel Venüs Go Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

34 yorum

 1. arkadaş format atılan yeni nesil telefona eski hesbını girmesen açılmaz ancak telefoncuya gidip yeni yazılım atıman gerek boşuna uğraşma saygılar

 2. çoook teşekkürler :D

 3. Telefonun ekran şifresini unuttum ve format attrdim Gmail adresiyle şifre dgru ama kabul etmiyor bu cihazın sahibinin hesabından falan yapın diyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin

  • site üzerinde senkronizasyon sorunu diye arama yaptığınızda çeşitli yöntemler bulabiilrsin. samsung htc sony vs. vestelde bu problemi çözen bi yazı bulamadım. ama benzer yöntemlr olduğu için yazıları okuyarak senin telefonuna göre uygulayabilirsin.

  • çözebildinmi aynı sorun bende de var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: