Samsung Galaxy S6 Edge Format Atma Sıfırlama Reset

Samsung Galaxy S6 Edge format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Samsung Galaxy telefonlarda yedekleme işlemini öğrenmek için TIKLAYINIZ

Samsung Galaxy S6 Edge Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Samsung Galaxy S6 Edge Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla → Her Şeyi Sil

Samsung Galaxy S6 Edge Sıfırlama kodlarını kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Telefonumuz açıkken *2767*3855# tuşluyoruz ve onaylıyoruz.
 2. Samsung Galaxy S6 Edge fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi başlamış oluyor.

Samsung Galaxy S6 Edge Format Atma

Samsung Galaxy S6 Edge Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Samsung Galaxy S6 Edge cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Samsung Galaxy S6 Edge üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • Kapalı konumda iken Sesi Yükselt + Home tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Telefon açılıp, Samsung logosu gözüktüğünde tuşları bırakın.
 • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

Samsung Galaxy S6 Edge Format Atma

 • Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Samsung Galaxy S6 Edge Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Samsung Galaxy S6 Edge Format Atma Video

Samsung Galaxy S6 Edge Format Atma
Samsung Galaxy S6 Edge Format Nasıl Atılır
Samsung Galaxy S6 Edge Fabrika Ayarları
Samsung Galaxy S6 Edge Sıfırlama
Samsung Galaxy S6 Edge Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Samsung Galaxy S10e Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

12 yorum

 1. Telefonu ses aç home power tuşuyla sifirlimak istedim yanlış bir yere bastım galiba ekranda error yazısı kaldı ne yapmalıyım s6edge

 2. Samsung s6 edge telefonum sarji %80 oluyor en fazla 81 sonra dolmuyor sebebi nedir ne yapmam lazım yardım ederseniz çok sevinirim

 3. telefonum kendi kendine kulaklık moduna geçti normal moda alamıyorum biri aradığında hopörleri açmadan konuşamıyorum yoksa benim sesimde karşı tarafın sesi de gelmiyor ne yapmam gerekiyo

 4. S6 edge telefonum var 2 aylık şarj çok çabuk bitiyor 1 gün götürmüyor beni günde 2 kez şarj yapıyorum format ile düzelir mi ??

 5. Az kalsın 2 günlük telefon gidiyodu siz adamsınız

 6. Sa kardeşim bisey sorucam bu formatlardan en uygunu weya en zararsizi sizce hangisidir ??

 7. Samsung S6 telefonuuma hola launcer programı aracılığıyla tema yükledim ancak tema açılmadı, ekran yanıp söndü. Telefonu açıp kapatmayı denedşm ancak ‘samsung’ yazısı çıktı ve telefon o şekilde kaldı. Ne yapabilirim bir fikriniz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: