Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma Sıfırlama Reset

Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Samsung Galaxy telefonlarda yedekleme işlemini öğrenmek için TIKLAYINIZ

Samsung Galaxy S3 Mini Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla → Herşeyi sil

Samsung Galaxy S3 Mini Sıfırlama kodlarını kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Telefonumuz açıkken *2767*3855# tuşluyoruz ve onaylıyoruz.
 2. Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma işlemi başlamış oluyor.

Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma

Samsung Galaxy S3 Mini Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Samsung Galaxy S3 Mini cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Samsung Galaxy S3 Mini üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • Kapalı konumda iken Sesi Yükselt + Home tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Telefon açılıp, Samsung logosu gözüktüğünde Açma (Power) tuşundan parmağınızı çekin. Diğer tuşlara basmaya devam edin.
 • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma

Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma Video

Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma
Samsung Galaxy S3 Mini Format Nasıl Atılır
Samsung Galaxy S3 Mini Fabrika Ayarları
Samsung Galaxy S3 Mini Sıfırlama
Samsung Galaxy S3 Mini Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

samsung z3

Samsung Z3 Format Atma Sıfırlama Reset

Samsung Z3 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için …

10 yorum

 1. Merhaba. Ben s3 mini kullanıyorum. format attım sıfırlarım. ancak wifi ile bağlandığım halde hesap açma sorunu yaşıyorum SSL hatası veriyor. Tarih saat kontrol ettim yine olmadı. Ancak internet tarayıcısından girebiliyorm nete. Play store falan kullanamıyorum. yardımcı olur musunuz?

 2. abi aynen dedigin gibi yaptim adim adim hepsi oldu ama virus silinmedi. telefonu kullanamiyorum allah rizasi icin yardimci olun. apk indirdim virus kapti 2 saniyede bir system.tool durduruldu yaziyor kullanamiyorum

 3. Ayarlara girip hesaplara girip fabrika ayarlarına döndür veriyi sil yaptım ama telefon silmedi,yani tıkladım ama hiçbir işlem gerçekleşmedi. Telefonu kapatıp power ses tuşu ve home yapıp resetlemeye çalıştım, downloading diye bir yer geldi ve Do not turn off target ! diye bir yazı geldi ama bişey gerçekleşmiyor. Lütfen yardımcı olailir misiniz ?

 4. Benim ekran kırık açılıyo ama görüntü yok nasıl sıfırlicam sıfırlamam lazım

 5. allah razı olsun ağır birüs girmişti iyi oldu

 6. ARKADAŞ SE SAMSUN YAZISI ÇIKTIKTAN SONRA ELİNİZİ SADECE KİLİTELEME YANİ AÇMA TUŞUNDAN ÇEKİN DİĞERLERİ KALSIN ANDROİD LOGOSU GELİNCE ÇEKİN SONRA DEDEİKLERİNİ YAPIN <3 <3 <3 <3 <3 :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Si prega di attivare i Javascript! / Please turn on Javascript!

Javaskripta ko calu karem! / Bitte schalten Sie Javascript!

S'il vous plaît activer Javascript! / Por favor, active Javascript!

Qing dakai JavaScript! / Qing dakai JavaScript!

Пожалуйста включите JavaScript! / Silakan aktifkan Javascript!Better Stop Adblock