Samsung Galaxy E5 Format Atma Sıfırlama Reset

Samsung Galaxy E5 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Samsung Galaxy telefonlarda yedekleme işlemini öğrenmek için TIKLAYINIZ

Samsung Galaxy E5 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Samsung Galaxy E5 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla → Her Şeyi sil

Samsung Galaxy E5 Sıfırlama kodlarını kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

  1. Telefonumuz açıkken *2767*3855# tuşluyoruz ve onaylıyoruz.
  2. Samsung Galaxy E5 Format Atma işlemi başlamış oluyor.

Samsung Galaxy E5 Format Atma

Samsung Galaxy E5 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Samsung Galaxy E5 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Samsung Galaxy E5 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuzu kapatınız.
  • Kapalı konumda iken Sesi Yükselt + Home tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Telefon açılıp, Samsung logosu gözüktüğünde tuşları bırakın.
  • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

Samsung Galaxy E5 Format Atma

  • Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Samsung Galaxy E5 Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Samsung Galaxy E5 Format Atma Video

Samsung Galaxy E5 Format Atma
Samsung Galaxy E5 Format Nasıl Atılır
Samsung Galaxy E5 Fabrika Ayarları
Samsung Galaxy E5 Sıfırlama
Samsung Galaxy E5 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Samsung Galaxy A80 Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

2 yorum

  1. üç tuşa aynı anda gelen ekranda ses açma tuşuna bastım ve telefon saatlerdir download halinde ve ekranda ayrıca ”Do not turn off target!!” şeklinde bir uyarı bulunuyor ne yapmam lazım? Telefonum ultra güç tasarrufu modunda takılı kalmıştı ve bildirim çubuğundaki ultra güç tasarrufunu kapatma paneli de gitmişti kaç defa kapatıp açtıktan ve güç+ses tuşlarıyla da kapatıp açtıktan sonra hala aynıydı ve ben de tek çareyi reset atmakta buldum. gelen ekranda ses- tuşuna bastığımda hiçbir şey değişmeden yine güç tasarrufu modunda telefonum açılıyordu ve ses+ tuşuna bastım ve saatlerdir böyle… Ne yapmam lazım iyice bozdum telefonu galiba bir günde… Hiçbir şeyi yoktu eskiden…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: