Meizu M3 Note Format Atma Sıfırlama Reset

Meizu M3 Note format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Meizu M3 Note Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Meizu M3 Note Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla → Her Şeyi sil

Meizu M3 Note Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Meizu M3 Note cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Meizu M3 Note üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • Kapalı konumda iken Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Telefon açılıp, Meizu logosu gözüktüğünde tuşları bırakın.
 • Ekrana System Upgrade ve Clear Data seçenekleri çıkacaktır. System upgrade seçeneğinin yanında mavi onay işaretine tıklayıp kaldırın.
 • Clear Data yanındaki onay işaretine dokunun ve mavi onay işaretinin gözükmesini sağlayın.
 • Start‘a dokunup, işlemi başlatın. İşlem tamamlandığında telefonunuz yeniden başlayacaktır.
 • Meizu M3 Note Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Meizu M3 Note Format Atma Video

Meizu M3 Note Format Atma
Meizu M3 Note Format Nasıl Atılır
Meizu M3 Note Fabrika Ayarları
Meizu M3 Note Sıfırlama
Meizu M3 Note Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Meizu C9 Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

6 yorum

 1. Serhat Kaleli

  Benim tel meizu m3 note,telefon durduk yere msj atmamaya ve almamaya başladı. SIM kartı başka tlf na taktığımda sıkıntı olmuyor. Ayrıca play store açmıyor, play storeden indirdiğim bir çok dosya açmıyor yada örn: chorme yanıt vermiyor,,, diye uyarı çıkıyor, En önemlisi play store ayarlarına girdiğimde , google hesabınızda oturum açın diye uyarı veriyor. Google hesaplarına gittiğimdeoturumunuz ……….@gmail.com hesabınızdan açık , diye uyarıyor, Son olarakta play store den en alt kısımda cihaz sertifikalı değil,, diye yazı çıkıyor.. Ben bu telefonuma reset(format) atsam telefonum düzelirmi? yada nasıl bir yol izlemeliyim..Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim…. Saygılarımla

  • format atmanızı tavsiye ederim. yazılımsal bir sorun görünüyor.

   • Serhat kaleli

    Son olarak telefonuma format attığımda, tekrar kurulum gerekiyor mu? Ben telefonun kurulumunu yaparken benden tekrar flyme hesabı istermi? Ben ilk kurulum yaptığım flyme hesabını ve şifresini hatırlamıyorum. Kısacası format attıktan sonra telefonum tekrar nasıl kurulum yapılır…

 2. formatlarken şarj bitti tekrar açtığımda meizu yazısında kaldı! ses açma tuşu + pover kombinasyonuyla açtım upgrade değilde, clear data tuşuna bastım start yaptım herşeyi sildi açılıp kapandı sadece meızu yazısı çıkıyor ve orda kalıyor ne yapmam lazım tekrar sıfırdan yazılım atmak mı gerekiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: