LG P725 Optimus 3D Max Format Atma Sıfırlama Reset

LG Optimus 3D Max telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

LG Optimus 3D Max Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda LG P725 Optimus 3D Max Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Ayarlar → Gizlilik  → Fabrika verilerine sıfırla

LG Optimus 3D Max Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

LG Optimus 3D Max cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, LG Optimus 3D Max üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuzu kapatınız.
  • Kapalı konumda iken Sesi Azalt + 3D Tuşu + Açma (Power) tuşlarına basınız.
  • LG logosu geçene kadar basmaya devam ediniz.
  • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip 3D tuşuna basınız.
  • Yes’i seçip 3D tuşuna basınız.
  • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip 3D tuşuna basınız.
  • LG P725 Optimus 3D Max Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

LG P725 Optimus 3D Max Format Atma Video

LG P725 Optimus 3D Max Format Atma
LG P725 Optimus 3D Max Format Nasıl Atılır
LG P725 Optimus 3D Max Fabrika Ayarları
LG P725 Optimus 3D Max Sıfırlama
LG P725 Optimus 3D Max Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Formatatmak.com admini.

Bide buna bak

LG Leon

LG Leon Format Atma Sıfırlama Reset

LG Leon telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en ...

error: