Turkish Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Bulgarian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Italian Japanese Korean Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Spanish Swedish Ukrainian Welsh

-TELEFON FORMAT TOP 5-

LG P710 OPTIMUS L7 2 FORMAT ATMA SIFIRLAMA RESET

LG P710 OPTIMUS L7 2 FORMAT ATMA 

LG P710 Optimus L7 2 telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşlandığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki herşeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun.

 

LG P710 Optimus L7 2 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

1. Telefonunuzu kapatınız.
2. Sesi Azaltma + Kısayol Tuşu (Telefonun sol kenarındaki tuş) + Açma tuşuna basın ve basılı tutun.
3. Ekranda LG logosu görününce Açma tușunu serbest bırakın.
4. LG logosu kaybolduğunda Ses seviyesini azaltma tușu + Kısayol Tușunu serbest bırakın. Bir süre sonra, Android robotu görüntülenecek ve kurtarma ișlemi bașlayacaktır.
5. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini onaylamak için Açma tuşuna tekrar basın; telefonunuz fabrika ayarlarına geri yüklenir. İptal etmek için başka herhangi bir tuşa basın.

UYARI
Sıfırlama yaparsanız, tüm kullanıcı uygulamaları, kullanıcı verileri ve DRM lisansları silinecektir. Sıfırlama yapmadan önce önemli verilerinizi yedeklemeyi lütfen unutmayın.

 

LG P710 OPTIMUS L7 2 FORMAT ATMA
LG P710 OPTIMUS L7 2 FABRİKA AYARLARI
LG P710 OPTIMUS L7 2 SIFIRLAMA
LG P710 OPTIMUS L7 2 HARD RESET

Son Düzenlenme

Adminle iletişime geçmek için  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine mail atabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.