LG GW300 Format Atma Sıfırlama Reset

LG GW300 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

LG GW300 Sıfırlama Kodlarını kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

  • Telefonumuz açıkken 3845#*133# tuşluyoruz ve onaylıyoruz.
  • Karşımıza bir liste çıkacak. 4. sıradaki Fabrika ayarlarına sıfırla (FACTORY RESET) seçiniz.
  • LG GW300 Format Atma işlemi başladı. Telefonunuz yeniden başlatılacaktır.

LG GW300 Format Atma Video

LG GW300 Format Atma
LG GW300 Format Nasıl Atılır
LG GW300 Fabrika Ayarları
LG GW300 Sıfırlama
LG GW300 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

LG K50 Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: