LG G2 D802 Format Atma Sıfırlama Reset

LG G2 D802 telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

LG G2 D802 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda LG G2 D802 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Ayarlar → Yedekle ve Sıfırla → Fabrika verilerine sıfırla

LG G2 D802 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

LG G2 D802 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, LG G2 D802 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuzu kapatınız.
  • Kapalı konumda iken telefonunuzun arka tarafında bulunan Sesi Azalt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Telefon açılıp, LG logosu gözüktüğünde Açma (Power) tuşundan parmağınızı çekin.
  • Parmağınızı çektikten hemen sonra tekrar Açma (Power) tuşuna basmaya devam edin.
  • FACTORY HARD RESET başlığı altında sorgu çıktığında ard arda 2 defa Açma (Power) tuşuna basınız.
  • LG G2 D802 Format Atma işleminiz başlamıştır. İşlem tamamlandığında telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

LG G2 D802 Format Atma Video

LG G2 D802 Format Atma
LG G2 D802 Format Nasıl Atılır
LG G2 D802 Fabrika Ayarları
LG G2 D802 Sıfırlama
LG G2 D802 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Formatatmak.com admini.

Bide buna bak

LG Leon

LG Leon Format Atma Sıfırlama Reset

LG Leon telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en ...

error: