LG G2 D802 Format Atma Sıfırlama Reset

LG G2 D802 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

LG telefonlarda yedekleme işlemini öğrenmek için TIKLAYINIZ

LG G2 D802 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda LG G2 D802 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Ayarlar → Yedekle ve Sıfırla → Fabrika verilerine sıfırla

LG G2 D802 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

LG G2 D802 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, LG G2 D802 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • Kapalı konumda iken telefonunuzun arka tarafında bulunan Sesi Azalt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Telefon açılıp, LG logosu gözüktüğünde Açma (Power) tuşundan parmağınızı çekin.
 • Parmağınızı çektikten hemen sonra tekrar Açma (Power) tuşuna basmaya devam edin.
 • FACTORY HARD RESET başlığı altında sorgu çıktığında ard arda 2 defa Açma (Power) tuşuna basınız.
 • LG G2 D802 Format Atma işleminiz başlamıştır. İşlem tamamlandığında telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

LG G2 D802 Format Atma Video

LG G2 D802 Format Atma
LG G2 D802 Format Nasıl Atılır
LG G2 D802 Fabrika Ayarları
LG G2 D802 Sıfırlama
LG G2 D802 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

LG V40 ThinQ Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

27 yorum

 1. factory hard reset cıktıgında 2 defa güç tuşuna bastm ama bısey olmadı telfon normaal açıldı ve sıfırlanma olmadı neden acaba cok acil bi cevap verebilr misiniz?

 2. lg2 format sonrası fotoğraflarım slinidi nasıl geri getirebilirim

 3. LG g2 de format atmadan önce rehberi yedekleyip format attık. Şimdi telefonda yedeklediğimiz rehberi açamıyorum. Şu hatayı veriyor. Vkart okunmuyor yor rehber üstüne basınca. Bu ne demek ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

 4. Merhaba Bende lg g2 var. Internetten biseye girdiğim zaman bataryaya virüs bulaştı diyor 2 tane virus bulasti diyor başka biseye girmiyor sonuc olarak internet e giremiyorum neredeyse hiç ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musnuz ?

 5. Muhammed Çelik

  Merhaba LG G2 marka telefonumda rehber ve mesajlar kendiliginden kisa bir sure yok oluyor, 5 dk sonra duzeliyor, bu sirada listemde olan kisiler aradiginda sadece telefon numarasi gozukuyor, kimin aradigi gozukmuyor, daha once fabrika ayarlarina dondum, fakat problem hala devam ediyor, ne yapmaliyim. Yardimci olursaniz sevinirim.

 6. 2. Yöntemi Yaptım Telefon Yeniden Açıldı Öyle Bir Ekran Gelmedi

  • Telefon açılıp, LG logosu gözüktüğünde Açma (Power) tuşundan parmağınızı çekin.
   Parmağınızı çektikten hemen sonra tekrar Açma (Power) tuşuna basmaya devam edin.

   bu adımları doğru gerçekleştirin.

 7. hacı abi olmadı buu

  • Telefon açılıp, LG logosu gözüktüğünde Açma (Power) tuşundan parmağınızı çekin. bu adımı dikkatli yap dostum. Şarjında yüzde 50nin üstünde olsun.

 8. LG PC SUİTE İLE RESİM, VİDEO,KİŞİ,MÜZİK VE UYGULAMALARI YEDEKLEYİP FORMAT ATABİLİRSİNİZ BEN ÖYLE YAPTIM SORUNSUZ KULLANIYORUM

 9. Merhaba LG G2 marka telefonumda rehber ve mesajlar kendiliginden kisa bir sure yok oluyor, 5 dk sonra duzeliyor, bu sirada listemde olan kisiler aradiginda sadece telefon numarasi gozukuyor, kimin aradigi gozukmuyor, daha once fabrika ayarlarina dondum, fakat problem hala devam ediyor, ne yapmaliyim. Yardimci olursaniz sevinirim.

 10. Monkey test diye bir şey oldu telefinunda defalarca fabrika ayarlsrına dönmeme rağmen gitmedi acil yardım lütfen

 11. peki fotoğrafları kurtarmak hiç mi mümkün değil ? :(

 12. çok teşekkürler faydalı bilgileriniz sayesinde yeğenimin telefonunun formatlayabildim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: