Turkish Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Bulgarian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Italian Japanese Korean Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Spanish Swedish Ukrainian Welsh

-TELEFON FORMAT TOP 5-

LG E986 OPTİMUS G PRO FORMAT ATMA SIFIRLAMA RESET

LG E986 OPTİMUS G PRO FORMAT ATMA 

LG E986 Optimus G Pro telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşlandığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki herşeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun.

 

LG E986 Optimus G Pro Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

1. Telefonunuzu kapatınız.
2. Açma tuşu ve Sesi Azaltma tuşuna basın ve basılı tutun.
3. LG logosu görünür ve birkaç saniye sonra FABRİKA AYARLARINA SIFIRLAMA ekranı görünür. Şimdi tüm tuşları bırakın.
4. Açma tuşuna basarak Android sistem kurtarma yardımcı programında fabrika ayarlarına sıfırlama işlevini seçebilirsiniz.
5. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini onaylamak için Açma tuşuna tekrar basın; telefonunuz fabrika ayarlarına geri yüklenir. İptal etmek için başka herhangi bir tuşa basın.

UYARI
Sıfırlama yaparsanız, tüm kullanıcı uygulamaları, kullanıcı verileri ve DRM lisansları silinecektir. Sıfırlama yapmadan önce önemli verilerinizi yedeklemeyi lütfen unutmayın.

 

LG E986 OPTİMUS G PRO FORMAT ATMA
LG E986 OPTİMUS G PRO FABRİKA AYARLARI
LG E986 OPTİMUS G PRO SIFIRLA
LG E986 OPTİMUS G PRO HARD RESET

Son Düzenlenme

Yorum Ekle

Yorumlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız (*) alanları doldurunuz.

Adminle iletişime geçmek için  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine mail atabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.