LG E610 Optimus L5 Format Atma Sıfırlama Reset

LG E610 Optimus L5 telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

LG E610 Optimus L5 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda LG E610 Optimus L5 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Ayarlar → Gizlilik  → Fabrika verilerine sıfırla

LG E610 Optimus L5 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

LG E610 Optimus L5 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, LG E610 Optimus L5 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  1. Telefonunuzu kapatınız.
  2. Kapalı konumda iken Home + Sesi Azalt tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
  3. Android robotu çıktıktan sonra tuşları bırakın.
  4. LG E610 Optimus L5 Format Atma işleminiz başlamıştır. İşlem tamamlandığında telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

LG E610 Optimus L5 Format Atma Video

LG E610 Optimus L5 Format Atma
LG E610 Optimus L5 Format Nasıl Atılır
LG E610 Optimus L5 Fabrika Ayarları
LG E610 Optimus L5 Sıfırlama
LG E610 Optimus L5 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Formatatmak.com admini.

Bide buna bak

lg magna

LG Magna Format Atma Sıfırlama Reset

LG Magna telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en ...

error: