Lenovo Vibe P1 Format Atma Sıfırlama Reset

Lenovo Vibe P1 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Lenovo Vibe P1 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Lenovo Vibe P1 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla → Her Şeyi sil

Lenovo Vibe P1 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Lenovo Vibe P1 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Lenovo Vibe P1 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuzu kapatınız.
  • Sesi Azalt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun.
  • Telefon açılıp logo gözüktüğünde tuşları bırakın.
  • Siyah ekranda açılan listeden Sesi Azalt tuşu yardımıyla Factory Reset üzerine gelip, Açma (Power) tuşu ile onaylayınız. (yönlendirme çalışmazsa Sesi Azalt ve Sesi Yükselt tuşlarına beraber basınız.)
  • Lenovo Vibe P1 Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Lenovo Vibe P1 Format Atma Video

Lenovo Vibe P1 Format Atma
Lenovo Vibe P1 Format Nasıl Atılır
Lenovo Vibe P1 Fabrika Ayarları
Lenovo Vibe P1 Sıfırlama
Lenovo Vibe P1 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Lenovo Z5 Pro Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

6 yorum

  1. telefonumun ekranı görünmüyor yani açılmıyor ne yapmaliyimmm format atamiyorum o yüzden lütfen yardim edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: