Huawei Ascend Y200 Format Atma Sıfırlama Reset

Huawei Ascend Y200 telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Huawei Ascend Y200 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Huawei Ascend Y200 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla

Huawei Ascend Y200 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Huawei Ascend Y200 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Huawei Ascend Y200 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuzu kapatınız.
  • Kapalı konumda iken Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Recovery ekranı gelene kadar basmaya devam edin.
  • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Huawei Ascend Y200 Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Huawei Ascend Y200 Format Atma Video

Huawei Ascend Y200 Format Atma
Huawei Ascend Y200 Format Nasıl Atılır
Huawei Ascend Y200 Fabrika Ayarları
Huawei Ascend Y200 Sıfırlama
Huawei Ascend Y200 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Formatatmak.com admini.

Bide buna bak

huawei-u8500

Huawei U8500 Format Atma Sıfırlama Reset

Huawei U8500 telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için ...

error: