Huawei Ascend P6 Format Atma Sıfırlama Reset

Huawei Ascend P6 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Huawei Ascend P6 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Huawei Ascend P6 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla

Huawei Ascend P6 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Huawei Ascend P6 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Huawei Ascend P6 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • Kapalı konumda iken Sesi Yükselt + Sesi Azalt tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Telefon açıldıktan sonra Açma (Power) tuşunu bırakın diğer tuşları ise Recovery ekranı gelene kadar basmaya devam edin.

Huawei Ascend P6 Format Atma

 • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Huawei Ascend P6 Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Huawei Ascend P6 Format Atma Video

Huawei Ascend P6 Format Atma
Huawei Ascend P6 Format Nasıl Atılır
Huawei Ascend P6 Fabrika Ayarları
Huawei Ascend P6 Sıfırlama
Huawei Ascend P6 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Huawei P Smart Z Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

7 yorum

 1. Teşekkürler kardeşim.

 2. telefonum p2 telefonuma virüs bulaştı format attım fabrika ayarlarını da sıfırladım ama olmadı bazı kötü programlar androidin parçası haline gelmiş sistem uygulaması deyip silmiyor sizce neden ? lütfen acil cevap verin

 3. ayşen özkaran

  Merhabalar; Huawei p6 cihazım var.. fingerprint adında bir virüs bulaştı ve cihaza yeniden yazılım atmam lazım. Servise giderse 2 haftada ancak gelecektir. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim

 4. ana ekran hiçbir şekilde açılmıyor ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olurmusunuz servisinizide bulamadım telefonum huavei ascent P6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: