Huawei Ascend G7 Format Atma Sıfırlama Reset

Huawei Ascend G7 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Huawei Ascend G7 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Huawei Ascend G7 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla

Huawei Ascend G7 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Huawei Ascend G7 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Huawei Ascend G7 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuzu kapatınız.
  • Kapalı konumda iken Sesi Yükselt + Sesi Azalt tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Recovery ekranı gelene kadar basmaya devam edin.

Huawei Ascend G7 Format Atma

  • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Huawei Ascend G7 Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Huawei Ascend G7 Format Atma
Huawei Ascend G7 Format Nasıl Atılır
Huawei Ascend G7 Fabrika Ayarları
Huawei Ascend G7 Sıfırlama
Huawei Ascend G7 Hard Reset
Huawei Ascend G7 Format Atma Video

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Huawei Y5 Lite Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

8 yorum

  1. meraba iyi günler telefon bayagı bı agırlastı fabrıka ayarlarından sıfırlarsam yedekle ve sıfırla ıslemını yaparsam fabrıka ayarlarına gerı dondugunde ve telefon sıfırlandıgında bılgıler ve dosyalar kalıcı olarak sılınıyo mu ?

  2. ben 5,1 guncelledım telefon kulaklık hoporlor sesı kesıldı hoporlorden konusuyoyorum servıse gonderdım aynen gerı gondermısler eskı surumu yuklemışler anlamadım gıttı forma kulaklık hoporlorunden ses gelmıyor dıye yazdım 1 ayda geldı şimdı garantıye gondermekde teretdud ıcındeyım

  3. merhabalar ben g7 ye 5.1 güncellemesi yükledikten sonra hard reset dedikleri formatı atmak istedim tuşlarla yapılanı bildirim olayı öyle çözülüyor servis merkezi öyle dedi ama dediğiniz işlemleri yaptığımda recovery ekranı değil emui diye bir ekran geliyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum yüzde 0 da duruyor sürekli yarıdmcı olursanız sevinirm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: