HTC Windows Phone 8S Format Atma Sıfırlama Reset

HTC Windows Phone 8S telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

HTC Windows Phone 8S Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda HTC Windows Phone 8S Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

  1. Giriş ekranında sola kaydırın.
  2. Ayarlar > hakkında‘ya dokunun.
  3. Telefonunuzu sıfırlayın öğesine ve daha sonra Evet öğesine dokunun.

HTC Windows Phone 8S Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

HTC Windows Phone 8S cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, HTC Windows Phone 8S üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  1. Telefonu kapatın.
  2. Sesi Azalt tuşuna basılı tutun ve daha sonra hızlı bir şekilde Açma (Power) tuşuna basın. Ekranda bir simge gördüğünüzde Sesi Azalt tuşunu bırakın.
  3. Daha sonra sırasıyla aşağıdaki donanım düğmelerine basın: Sesi Yükselt > Sesi Azalt > Açma (Power)> Sesi Azalt.
  4. HTC Windows Phone 8S Format Atma işlemi gerçekleştikten sonra telefonunuz formatlanmış bir şekilde yeniden başlayacaktır.

HTC Windows Phone 8S Format Atma Video

HTC Windows Phone 8S Format Atma
HTC Windows Phone 8S Format Nasıl Atılır
HTC Windows Phone 8S Fabrika Ayarları
HTC Windows Phone 8S Sıfırlama
HTC Windows Phone 8S Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Formatatmak.com admini.

Bide buna bak

htc-desire-616

HTC Desire 616 Format Atma Sıfırlama Reset

HTC Desire 616 telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için ...

error: