Turkish Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Bulgarian Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Italian Japanese Korean Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Spanish Swedish Ukrainian Welsh

-TELEFON FORMAT TOP 5-

HTC WİNDOWS PHONE 8S FORMAT ATMA SIFIRLAMA RESET

HTC WİNDOWS PHONE 8S FORMAT ATMA 

HTC Windows Phone 8S telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşlandığında, ayarlar konusunda sıkıntılar yaşadığınızda vs. format atıp, fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki herşeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun.

 

HTC Windows Phone 8S Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır.

1. Giriş ekranında sola kaydırın.
2. Ayarlar > hakkında'ya dokunun.
3. Telefonunuzu sıfırlayın öğesine ve daha sonra Evet öğesine dokunun.

 

HTC Windows Phone 8S Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

HTC Windows Phone 8S cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, HTC Windows Phone 8S üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

1. Telefonu kapatın.
2. SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesini basılı tutun ve daha sonra hızlı bir şekilde GÜÇ düğmesine basın. Ekranda bir simge gördüğünüzde SES DÜZEYİ AŞAĞI düğmesini bırakın.
3. Daha sonra sırasıyla aşağıdaki donanım düğmelerine basın: SES DÜZEYİ YUKARI > SES DÜZEYİ AŞAĞI > GÜÇ > SES DÜZEYİ AŞAĞI.


HTC WİNDOWS PHONE 8S FORMAT ATMA VİDEO


HTC WİNDOWS PHONE 8S FORMAT ATMA
HTC WİNDOWS PHONE 8S FABRİKA AYARLARI
HTC WİNDOWS PHONE 8S SIFIRLAMA
HTC WİNDOWS PHONE 8S HARD RESET
HTC WİNDOWS PHONE 8S FORMAT ATMA VİDEO

Son Düzenlenme

Yorum Ekle

Yorumlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız (*) alanları doldurunuz.

Adminle iletişime geçmek için  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine mail atabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.