HTC Tattoo Format Atma Sıfırlama Reset

HTC Tattoo format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

HTC Tattoo Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda HTC Tattoo Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

  • GİRİŞ > MENÜ‘ye basın ve Ayarlar > SD kart ve telefon depolaması > Fabrika veri sıfırlaması‘na dokunun.
  • Fabrika veri sıfırlaması ekranında Telefonu sıfırla‘ya, ardından Her şeyi sil‘e dokunun. Telefonunuz tüm kişisel verileri siler ve tekrar başlar. İşlemin tamamlanması birkaç dakika alabilir.

HTC Tattoo Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

HTC Tattoo cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, HTC Tattoo üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefon kapalıyken, Giriş ve Geri düğmelerini basılı tutun ve ardından kısa bir süre Açma (Power) düğmesine basın.
  • Sıfırlama işlemine başlamak için Giriş düğmesine basın. (Aksi takdirde iptal etmek için Açma (Power) düğmesine basın.)
  • HTC Tattoo Format Atma işlemi gerçekleştikten sonra telefon yeniden başlatılacaktır.

HTC Tattoo Format Atma Video

HTC Tattoo Format Atma
HTC Tattoo Format Nasıl Atılır
HTC Tattoo Fabrika Ayarları
HTC Tattoo Sıfırlama
HTC Tattoo Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

HTC Exodus 1 Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: