HTC One M9 Format Atma Sıfırlama Reset

HTC One M9 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

HTC telefonlarda yedekleme işlemini öğrenmek için TIKLAYINIZ

HTC One M9 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda HTC One M9 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

 • Ayarlar‘a gidin ve ardından Yedekle ve sıfırla öğesine dokunun.
 • Telefonu sıfırla‘ya dokunun.
 • HTC One M9 üzerindeki medya ve diğer verileri de silmek istiyorsanız, Tüm verileri sil öğesini seçin.
 • Tamam öğesine dokunun.

HTC One M9 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

HTC One M9 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, HTC One M9 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatın.
 • Sesi Azalt tuşuna basılı tutup, Açma (Power) tuşuna kısa süreyle basın.
 • Açılan ekrandan Reboot to Bootloader seçiniz. Açma (Power) tuşuna basınız. (bu adım çıkmazsa bir sonraki adımdan devam edin.)
 • Beyaz ekran üzerinde açılan listeden Boot to Recovery Mode seçin ve Açma(Power) tuşuna basın.

HTC One M9 Format Atma 

 • Telefonunuz yeniden başlayacaktır. Kırmızı ünlem işareti çıkarsa Açma (Power) tuşuna basarken Sesi Yükselt tuşuna basıp çekin. (Telefon bu işlemi direkte geçebilir)
 • Açılan listeden wipe data factory reset’i seçip, Açma (Power) tuşuna basın.

HTC One M9 Format Atma

 • Yes‘i seçip, Açma (Power) tuşuna basın.
 • Reboot system now‘ı seçip, Açma (Power) tuşuna basın.
 • HTC One M9 Format Atma işlemi tamamlanmıştır. Telefonunuz formatlanmış bir şekilde yeniden başlayacaktır.

HTC One M9 Format Atma Video

HTC One M9 Format Atma
HTC One M9 Format Nasıl Atılır
HTC One M9 Fabrika Ayarları
HTC One M9 Sıfırlama
HTC One M9 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

HTC Exodus 1 Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

14 yorum

 1. Teşekkürler çok faydalı oldu

 2. bendede kırmızı ünlem çıktı 10 15 kere bastım diğer menüye geçti

 3. Kırmızı ünlemde takılı kalanlar için yazıyorum. Videoda şu şekilde anlatıyor. Önce power tuşuna basın elinizi kaldırmadan ses açma tuşuna basın çekin. Bu işlem ile tek seferde recovery ekranı geliyor.

 4. Mrb ben Erhan zte grand s flex telefonum var telefonu aciyorum sadece zte yaziyor baska bir uygulama çıkmıyor ne yapmam gerekiyor

 5. arkadaşlar kırmızı ünlemde takılı kalıyorsanız ses açma ve power tuşlarına aynı anda basmak suretiyle recovery mode menüsü gelene kadar sürekli basıp çekiyorsunuz basıp çekiyorsunuz menü gelene kadar yapın ben şahsen 10-15 kere basıp çektikten sonra menü geldi kesinlikle çözüm bu saygılar.

 6. Kırmızı ünlem işareti çıktıktan sonra ses artırma ve güç tuşuyla devam ediyorum telefon yeniden başlıyor format atılmıyor yardım edin lütfen bir yerde hatamı yapıyorum acaba

 7. Yunus kardeşimin yaşadığı problemi bende yaşadım bunun çözümü için ne yapmayaliyim

 8. HTC one m9 telefon için format atmayı anlattığımız yazıda hata var. Format işlemlerine başladıktan sonra, islemleri takip ettiğinizde ekrana kırmızı ünlem geldiğinde güç tuşuna ses azaltma ile değil ses artırma ile devam edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: