HTC One M7 Format Atma Sıfırlama Reset

HTC One M7 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

HTC telefonlarda yedekleme işlemini öğrenmek için TIKLAYINIZ

HTC One M7 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda HTC One M7 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

 • Ayarlar‘a gidin ve ardından Yedekle ve sıfırla öğesine dokunun.
 • Telefonu sıfırla‘ya dokunun.
 • HTC One M7 üzerindeki medya ve diğer verileri de silmek istiyorsanız, Tüm verileri sil öğesini seçin.
 • Tamam öğesine dokunun.

HTC One M7  Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

HTC One M7 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, HTC One M7 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatın.
 • Sesi Azalt tuşuna basılı tutup, Açma (Power) tuşuna kısa süreyle basın.
 • Üç Android resmi bulunan ekranın görünmesini bekleyin ve Sesi Azalt tuşunu bırakın.
 • Fabrika ayarlarına sıfırlama (FACTORY RESET) öğesini seçmek için Sesi Azalt tuşuna, ardından da Açma (Power) düğmesine basın.
 • HTC One M7 Format Atma işleminiz başlamıştır. Telefonunuz formatlanmış bir şekilde yeniden başlayacaktır.

HTC One M7 Format Atma

HTC One M7 Format Atma Video

HTC One M7 Format Atma
HTC One M7 Format Nasıl Atılır
HTC One M7 Fabrika Ayarları
HTC One M7 Sıfırlama
HTC One M7 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

HTC Exodus 1 Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

15 yorum

 1. Ses kısma tuşuna bakılmıyor nasıl yapcam??

 2. Htc one m7 yurtdışı ürünü türkiyede arkadas türkçe dil yükledi fakat teli sifirlamak istiyorum türkçe gider mi yoksa gomulumudur

 3. ismail acar

  merhaba..htc one m7 yurt dışı ysal kaydını yaptırıp kullandığım telefonumda bir anda şebeke gtti.sim karttan sandım 1 gün süre ile bekledim ancak düzelmedi. imei ekranı boş göünüyor. *#06# yaptığımda imei numarası çıkmıyor. sanırım imei silindi.durduk yere..şimdi nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz..şebekem yok ve telefonu kullanmıyorum. fabrika ayrlarına dönmek kurtarır mı..rehberimi gmaile kopyalaıdm telefon belleğinden format sonrası trehberime ulaşabilir miyim.Acil yardımınzıı rica ediorum.Teşekkürler.

 4. m7 format attım ama hala menuye fılan gırecegım zaman gerı atıyor nasıl cozerım

 5. htc one m7 ye attım ama telefon açılmıyor yükleme ekranı geliyor cihaz tekrar kapanıyor yardım edin

 6. Sağolasın ustam

 7. Allah razı olsun usta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: