HTC HD2 Format Atma Sıfırlama Reset

HTC HD2 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

HTC HD2 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda HTC HD2 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

  1. Giriş ekranının Ayarlar sekmesinde Menü > Tüm Ayarlar > Sistem > Belleği Temizle‘ye dokunun. 1234 girin.
  2. Sıfırlama gerçekleştirmek için EVET’e dokunun ya da sıfırlamayı iptal etmek için HAYIR’a dokunun.

HTC HD2 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

HTC HD2 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, HTC HD2 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuz kapalıyken, Sesi Yükselt ve Sesi Azalt tuşlarına basılı tutun.
  • Ses düğmelerine basılı tutarken, kısaca Açma (Power) tuşuna basın ve bırakın.
  • Ekranda bir uyarı iletisi gördüğünüzde Sesi Yükselt ve Sesi Azalt tuşlarını bırakın.
  • HTC HD2 Format Atma işlemini gerçekleştirmek için Sesi Yükselt tuşuna basın ya da sıfırlamayı iptal etmek için herhangi bir tuşa basın.

HTC HD2 Format Atma Video

HTC HD2 Format Atma
HTC HD2 Format Nasıl Atılır
HTC HD2 Fabrika Ayarları
HTC HD2 Sıfırlama
HTC HD2 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

HTC U12+

HTC 12+ Plus Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: