HTC HD Mini Format Atma Sıfırlama Reset

HTC HD Mini format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

HTC HD Mini Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda HTC HD Mini Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

  1. Giriş ekranının Ayarlar sekmesinde Menü > Tüm Ayarlar > Sistem > Belleği Temizle‘ye dokunun. 1234 girin.
  2. Sıfırlama gerçekleştirmek için EVET’e dokunun ya da sıfırlamayı iptal etmek için HAYIR’a dokunun.

HTC HD Mini Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

HTC HD Mini cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, HTC HD Mini üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

  • Telefonunuz kapalıyken, Sesi Yükselt ve Sesi Azalt tuşlarına basılı tutun.
  • Ses düğmelerine basılı tutarken, kısaca Açma (Power) tuşuna basın ve bırakın.
  • Ekranda bir uyarı iletisi gördüğünüzde Sesi Yükselt ve Sesi Azalt tuşlarını bırakın.
  • HTC HD Mini Format Atma işlemini gerçekleştirmek için Sesi Yükselt tuşuna basın ya da sıfırlamayı iptal etmek için herhangi bir tuşa basın.

HTC HD Mini Format Atma Video

HTC HD Mini Format Atma
HTC HD Mini Format Nasıl Atılır
HTC HD Mini Fabrika Ayarları
HTC HD Mini Sıfırlama
HTC HD Mini Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

HTC Exodus 1 Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: