Google Pixel 3 XL Format Atma Sıfırlama Reset

Google Pixel 3 XL format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Google Pixel 3 XL Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Google Pixel 3 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

 • Ayarlar > Yedekle ve sıfırla seçeneğine gidin.
 • Fabrika verilerine sıfırla‘ya dokunun.
 • Telefonu sıfırla‘ya dokunun.
 • Onaylamak için Her şeyi sil‘e dokunun.
 • Google Pixel 3 XL Format Atma işlemi başlamıştır. Cihazınız fabrika ayarları geri yükledikten sonra telefonunuz kapanır ve yeniden açılır.

Google Pixel 3 XL Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Google Pixel 3 XL cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Google Pixel 3 XL üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • Sesi Azalt tuşuna basın ve basılı tutun, ardından aynı anda Açma (Power) düğmesine de basın ve basılı tutup cihaz açılana kadar bekleyin. Etrafında bir ok olan Start” (Başlat) kelimesini göreceksiniz.
 • Recovery mode” (Kurtarma modu) seçeneğini seçip, Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Ekrana kırmızı ünlem işareti olan bir Android robotu gelirse; Açma (Power) tuşuna basılı tutarken Sesi Açma tuşuna bir kez basın ve bırakın.
 • Sesi Azalt tuşuna iki kez basarak “wipe data/factory reset” (verileri sil/fabrika ayarlarına sıfırla) seçeneğine dokunun, ardından onaylamak için Açma (Power) düğmesine basın.

Google Pixel 3 XL Format Atma

 • Sesi Azalt tuşuna yedi kez basarak “Yes” seçeneğini vurgulayın ve Açma (Power) düğmesine basarak onaylayın.
 • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip, Açma (Power) tuşuna basınız.
 • Google Pixel 3 XL Format Atma işleminiz gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Google Pixel 3 XL Format Atma Video

Google Pixel 3 XL Format Atma
Google Pixel 3 XL Format Nasıl Atılır
Google Pixel 3 XL Fabrika Ayarları
Google Pixel 3 XL Sıfırlama
Google Pixel 3 XL Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Google Pixel

Google Pixel XL Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: