Casper Via V8 Format Atma Sıfırlama Reset

Casper Via V8 format atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda, ekran kilidini unuttum diyorsanız fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. 

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.

Casper Via V8 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en uygun yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Casper Via V8 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.

Menü → Ayarlar → Yedekle ve Sıfırla → Fabrika Verilerine Sıfırla → Telefonu Sıfırla

Casper Via V8 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Casper Via V8 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Casper Via V8 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

 • Telefonunuzu kapatınız.
 • Sesi Yükselt + Sesi Azalt tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun.
 • Açılan siyah ekranda Recovery Mode seçmek için Sesi Yükselt tuşuna basınız.

Casper Via V8 Format Atma

 • Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Menü tuşuna basın.  — Menü tuşu ekran üzerindeki sol alttaki tuştur.
 • Yes’i seçip Menü tuşuna basınız.
 • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Menü tuşuna basınız.
 • Casper Via V8 Format Atma işlemi başlamıştır. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Casper Via V8 Format Atma Video

Casper Via V8 Format Atma
Casper Via V8 Format Nasıl Atılır
Casper Via V8 Fabrika Ayarları
Casper Via V8 Sıfırlama
Casper Via V8 Hard Reset

Hakkında Format-Atmak

Yorumlarınıza hemen cevap vermemizi beklemeyin. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi işe yaramazsa bildirirseniz bizde içeriği tekrar inceleyip size yardımcı olmaya çalışırız. Çalışan yöntemi kendiniz bulursanız yorumda belirtirseniz seviniriz. CEP TELEFONLARINDA FORMATLAMA İŞLEMİNDE BAZEN PROBLEM YAŞANABİLİR. BUNDAN SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Bide buna bak

Casper Via G3 Format Atma Sıfırlama Reset

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon …

8 yorum

 1. Furkan Ûnlû

  Tabletin markasi casper via t7d format atarken siyah ekranda ingilizce olarak “komutkari bekleyin” diyor fakat bir turlu gelmiyor

 2. telefonuma çok kötü bi virüs bulaştı format atmamama rağmen kurtulamadım ne yapabilirim ?

 3. Format sonrası açılmadı yatan android içinde ünlem işareti var. Yardımlarınızı rica ederim

  • Android içerisinde ünlem işareti format işlemine geçmeden önce çıkar power ve sesi yükselt tuşlarına beraber basıldığında geçilir. format attığınıza eminmissiniz ?

 4. Via v8 im var.watsapın kamerasını açık bıraktım 1dakika sonra ekran kendini korumaya aldı daha açılmıyor,şarz dahi yapmıyor,resetleme yapmıyor enerjide yok ne yapmam gerekir,yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: